Milli oyuncu döner kapı kurbanı

Dünya Gençler Satranç Şampiyonası’na katılan 23 yaşındaki Sırplı oyuncu kolunu döner kapıya böyle kaptırdı.

Milli oyuncu döner kapı kurbanı

GAZİANTEP Şehitkamil Belediyesi’nce düzenlenen Dünya Gençler Satranç Şampiyonası’na Sırbistan’dan katılan 23 yaşındaki kadın sporcu Jovena Eric, kaldığı otelden maça gitmek için ayrılırken kolu döner kapıya sıkıştı. Otel görevlilerince kurtarılan satranççı, rakibiyle kolu sargılı halde satranç oynadı.

Gaziantep Uğur Plaza Otel’de kalan yabancı satranççılar, maçın yapılacağı salona gitmek için otelden çıkarken, Sırp kadın satranççı talihsiz bir kaza yaşadı. Sırbistanlı yarışmacı Jovena Eric’in kolu otelin kapısından çıkmaya çalıştığı sırada döner kapıya sıkıştı. Kapıdan kolunu kurtaramayan ve acı içinde kıvranan genç satranççının kurtarılması için otel görevlileri seferber oldu. Döner kapının bir bölümü sökülerek Sırp sporcunun kolu kurtarıldı. Talihsizlik yaşayan Jovena Eric, rakibiyle satranç maçına kolu sarılı halde çıktı. Dirseğinde hafif ezilme olduğu belirlenen Eric, maçını kolu sargılı tamamladı.

60 ülkeden 195 sporcunun katıldığı şampiyonada sonuçlar 15 Ağustos’ta belirlenecek.

Yürek yakan detay ortaya çıktıGiresun’da yoğun sağanak yağış Eynesil ilçesinde su baskınları ve taşkınlarına neden oldu. Bir kişi de sele kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber