Geri Dön

Milli Piyango 2020 yılbaşı bilet fiyatları | Milli Piyango tam bilet, yarım bilet, çeyrek bilet ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı biletleri ne kadar? Yarım bilet, tam bilet ve çeyrek bilet almak isteyen vatandaşlar büyük ikramiye hayali kuruyor. Bilet bayilerinin önünde metrelerce kuyruk oluşuyor. Peki, Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? İşte Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları...

Milli Piyango 2020 yılbaşı bilet fiyatları | Milli Piyango tam bilet, yarım bilet, çeyrek bilet ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı çekilişi için geri sayım sürüyor. Aralık ayı itibariyle satışan sunulan Milli Piyango yılbaşı çekilişinin biletleri ne kadardan satılıyor. Geçen seneki büyük ikramiye tutarı 70 milyondu bu sene ikramiye ne kadar arttı?

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE TUTARI NE KADAR?

AA muhabirinin, Milli Piyango İdaresi yetkililerinden aldığı bilgiye göre, 31 Aralık'ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet 100 bin lira, 100 adet 10 bin lira ve 200 adet 5 bin liralık ikramiye verilecek.

Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon lira, en küçüğü ise 80 lira olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

MİLL PİYANGO YILBAŞI TAM, YARIM, ÇEYREK BİLET FİYATLARI 2020

Tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet de 20 liradan satılacak.

Hırsızlık değil cinayet! Defin işlemleri sırasında ortaya çıktıKarabük'te, Recep Gücük (87) evinde koltukta ölü bulunurken, yakınları eve hırsız girdiğinden şüphelendi. Bir gün önce alt kata kiracı olarak taşınan kişilerin Gücük'ün evinden 14 bin 500 TL'yi çaldığı belirlenirken, 2 kişi tutuklandı. Recep Gücük'ün evinden paranın çalındığını anlamasıyla kalp krizi geçirerek öldüğü tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber