Geri Dön

Milli Piyango sonuçları belli oldu mu? 19 Kasım hangi numaralar kazandırdı?

Milli Piyango çekilişi bugün yapılıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayın ile gerçekleştirilen Milli Piyango Çekilişi için vatandaşlar sabırsızlanıyor. MPİ çekilişine katılanlar, sonuçlar için meraklanıyor. Peki 19 Kasım 2019 Salı günü Milli Piyango çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu mu?

Milli Piyango sonuçları belli oldu mu? 19 Kasım hangi numaralar kazandırdı?

Milli Piyango çekilişine katılan vatandaşlar, çekiliş hakkında bilgi almak için arayışa koyuldu. Her ayın belirlenen üç günü yapılan Milli Piyango çekilişinin bu ay ikinci çekilişi bugün. 19 Kasım Milli Piyango oynayanlar çekilişin saat kaçta başlayacağını merak ediyor. İşte Milli Piyango çekilişi hakkında bilinmesi gerekenler...

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Milli Piyango Çekilişi bugün saat 15:00'te başlayacak.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Milli Piyango çekiliş sonuçları, MPİ resmi interne sayfası üzerinden öğreniliyor. Milli Pİyango çekilişi görseline tıklayın ve bilet numaralarınızı yazın ardından milli piyango çekiliş sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber