Milli Piyango çekilişi saat kaçta yapılacak? 29 Kasım 2019

Milli Piyango çekilişi için artık saatler kaldı. Her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango çekilişi bu akşam yapılacak. Peki, amorti ve büyük ikramiye ne zaman belli olacak? İşte 29 Kasım 2019 Milli Piyango çekiliş saati...

Milli Piyango çekilişi saat kaçta yapılacak? 29 Kasım 2019

Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi yapılan Milli Piyango bu akşam çekiliyor. Büyük ikramiye hangi bilete isabet edecek merak konusu.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA? 29 KASIM 2019

Milli Piyango çekilişi resmi internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak. Büyük ikramiye ve amorti çekilişleri 18.00'den sonra izlenebilecek.

Milli Piyango sonuçları belli olduğunda sıralı liste haberimizde olacak. 29 Kasım Milli Piyango sonuçları açıklandığında sonuçları aşağıdaki linkten biletinizi kontrol edebilirsiniz.

29 KASIM 2019 MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI

 

“Barış Pınarı Harekatı’nda, sahadaki gerçekleri dünyaya anlattık”İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı’nın 2019 Yılı Değerlendirme Programında yaptığı konuşmada, ülkenin ihtiyacı olan birçok önemli çalışmaya imza attıklarını söyledi.“Derdimiz, bölgede ve dünyada söz sahibi olan ülkemizin yükselişine yakışır nitelikli ve değerli çalışmalar gerçekleştirmek ve milletimizin sesini, devletimizin haklı mücadelesini bütün dünyaya duyurmaktır.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber