Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? 2020 Milli Piyango büyük ikramiye tutarı...

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için geri sayım başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından yılbaşında düzenlenen çekiliş için büyük ikramiye tutarı belli oldu. Peki, 2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? 2020 Milli Piyango büyük ikramiye tutarı...

Milli Piyango İdaresi tarafından yılbaşında yapılacak olan özel çekiliş için artık sayılı günler kaldı. Büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen milyonlarca vatandaş bilet fiyatlarını merak ediyordu. Milli Piyango İdaresi bilet fiyatlarını ve büyük ikramiye tutarını açıkladı.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olurken, tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet 20 liradan satılacak.

“Barış Pınarı Harekatı’nda, sahadaki gerçekleri dünyaya anlattık”İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı’nın 2019 Yılı Değerlendirme Programında yaptığı konuşmada, ülkenin ihtiyacı olan birçok önemli çalışmaya imza attıklarını söyledi.“Derdimiz, bölgede ve dünyada söz sahibi olan ülkemizin yükselişine yakışır nitelikli ve değerli çalışmalar gerçekleştirmek ve milletimizin sesini, devletimizin haklı mücadelesini bütün dünyaya duyurmaktır.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber