Mucize Doktor 2. bölüm 2. fragmanı yayında! Ali Vefa mucizeler yaratıyor

Mucize Doktor 2. yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Perşembe akşamı 2. yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Mucize Doktor filminde Ali Vefa hayat kurtarmaya devam ediyor. Savant sendromlu Ali'nin tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan film izleyiciden tam aldı. Peki Mucize Doktor 2. yeni bölümde neler yaşanacak?

Mucize Doktor 2. bölüm 2. fragmanı yayında! Ali Vefa mucizeler yaratıyor

Mucize Doktor 2. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen yeni dizi Mucize Doktor'da hayali iyi bir doktor olmak olan savant sendromlu Ali Vefa'nın tıp fakültesini kazanması ve birincilikle bitirmesinin ardından özel bir hastanede çalışmaya başlaması ve yaptıkları işler herkesin dikkatini çeker. Savant sendromlu birinin tam anlamıyla bir doktor olamayacağını savunanların sayısı ise oldukça fazladır. Ali Vefa kimseye aldırış etmeden çalışmalarına devam eder.

Hastalara karşı gayet açık olması ve ilginç tedavi yöntemleri ile olmaz denileni olduran Ali Vefa'nın maceraları 2. yeni bölümde de devam edecek.

 MUCİZE DOKTOR 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Pendik'te otomobil takla attı! 2'si çocuk 4 yaralıPendik'te takla atan otomobildeki 2'si çocuk 4 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber