Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali bu kez...

FOX TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Mucize Doktor 6. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Demir'in iyice köşeye sıkışması damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali bu kez...

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acili kaosa boğunca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir.

MUCİZE DOKTOR 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Erdoğan ve Trump'tan ortak basın açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da ortak basın toplantısı düzenledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüşmesine ilişkin, '(ABD ile) Köklü müttefiklik bağımıza uygun bir şekilde ilişkilerimizde yeni bir sayfa açmakta kararlıyız.' dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'ın gönderdiği mektupla ilgili de 'Mektupları bugün Sayın Başkan'a tekrar takdim ettim.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber