Müslüm filmi nerede çekildi? Müslüm filminde hangi oyuncu hangi karaktere hayat veriyor?

Müslüm filmi TV ekranında izleyici ile buluşuyor. Usta sanatçı Müslüm Gürses'in hayatının konu alındığı Müslüm filmi vizyona girdiği tarihten itibaren 37 hafta boyunca vizyonda kalırken herkes tarafından büyük beğeni kazandı. Filmde Müslüm Gürses'in babasına hayat veren Turgut Tunçalp (Mehmet Akbaş'ın) sahneleri izleyenleri göz yaşına boğdu. Peki Müslüm filmi nerede çekildi? Filmin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Müslüm filmi nerede çekildi? Müslüm filminde hangi oyuncu hangi karaktere hayat veriyor?

Müslüm filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ketche, Can Ulkay'ın yer aldığı film 2018 yılında vizyona girdi. Usta sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını konu alan filmde sinema izleyicisi tarafından büyük beğeni ile karşılanırken 6.480.548 seyirci tarafından izlendi. 37 hafta boyunca gösterimde kalan film 84.601.127,17 TL hasılat elde etti.

MÜSLÜM FİLMİ KONUSU

Müslüm, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i canlandırdığı filmde, Muhterem Nur'a Zerrin Tekindor, Müslüm Gürses'in babasına ise Turgut Tunçalp hayat veriyor.

MÜSLÜM FİLMİ OYUNCU KADROSU

Timuçin Esen - Müslüm

Zerrin Tekindor - Muhterem Nur

Ayça Bingöl - Emine Akkaş

Erkan Can - Limoncu Ali

Taner Ölmez - Ahmet Akbaş

Erkan Avcı - Bahtiyar

Şahin Kendirci - Genç Müslüm Gürses

Turgut Tunçalp - Mehmet Akbaş

 MÜSLÜM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekim mekanlarından ilki Müslüm Gürses’in doğduğu yer olan Halfeti. Müslüm Gürses’in hayatından geçen her şehir, hiç atlanmadan filmde yer alıyor. Adana ve İstanbul da filmin çekimlerine sahne olan diğer şehirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalış eğitimi yapan astsubay kaybolduBartın'ın Amasra ilçesinde, dalış eğitimi yaparken suda gözden kaybolan astsubay için arama çalışmaları başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber