Geri Dön

Nadide Hayat filmi konusu ve başrol oyuncuları

Nadide Hayat filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Aralık 2015'te vizyona giren Nadide Hayat filminin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak yer alıyor. Vizyonda kaldığı 23 hafta boyunca 784.305 seyirci sayısına ulaşan film 9.474.118,44 TL tutarında hasılatın da sahibi oldu. Peki Nadide Hayat filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Nadide Hayat filmi konusu ve başrol oyuncuları

Nadide Hayat filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler ve Efecan Şenolsun'un yer aldığı film vizyona girdiği Aralık 2015 yılından sonra 23 hafta boyunca gişede kaldı. 784.305 seyirci sayısına ulaşan film 9.474.118,44 TL tutarında hasılatın da sahibi oldu. Peki filmin konusu nedir?

Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında, ardından mavi sulara kendini atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar!

Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği Nadide Hayat'ın başrolünde Demet Akbağ yer alırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Efecan Şenolsun, Gizem Erdem Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Sevil Akı isimleri eşlik ediyor.

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber