Naksan Holding Yönetim Kurulu üyesi iki kişi tutuklandı

Gaziantep'te gözaltına alınan Naksan Holding ve Naksan Plastik Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıboğlu ve Cahit Nakıboğlu,  çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, Ferhan Nakıboğlu ve Emre Nakıboğlu, adli  kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet yapılanması (FETÖ/PDY) Silahlı Terör Örgütü mensuplarınca, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya, bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs suçlarından, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmaların devam ettiği belirtildi.

Yürütülen soruşturmalar kapsamında milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen FETÖ/PDY Terör Örgütü'ne aidiyeti, iltisakı veya irtibatı, finans desteği ve üyeliği iddiasıyla Gaziantep'te faaliyet gösteren Naksan Holding ve Naksan Plastik Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıboğlu ve Cahit Nakıboğlu adlı şahısların bugün çıkarıldıkları mahkemece tutuklandığı, Ferhan Nakıboğlu ve Emre Nakıboğlu isimli kişilerinse adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı kaydedildi.

Şoför otobüse tutunan çocuğa böyle şiddet uyguladıAntalya’da şehir içi yolcu otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber