Oflu Hoca'nın Şifresi filmi konusu ve başrol oyuncuları

Oflu Hoca'nın Şifresi filmi bu akşam TV ekranında yayınlanıyor. Daha önce birçok kez ekrana gelen Oflu Hoca'nın Şifresi filmi Ekim 2014 yılında vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Adem Kılıç'ın yer aldığı film 12 hafta vizyonda kaldı ve 309.632 seyirci tarafından sinemalarda izlendi. Toplamda 3.165.413,00 TL hasılat elde edilen film Türk izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı.

Oflu Hoca'nın Şifresi filmi konusu ve başrol oyuncuları

Oflu Hoca'nın Şifresi filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2014 Ekim ayında vizyona giren film vizyona girdiği tarihten itibaren 12 hafta boyunca vizyonda kaldı. 309.632 seyirci tarafından izlenen film toplamda 3.165.413,00 TL hasılat elde etti.

OFLU HOCA'NIN ŞİFRESİ FİLMİ KONUSU VE BAŞROL OYUNCULARI

Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın hayatını daha da değiştirecek ve onu pek de istemediği, komik bir rekabetin ortasına düşürecektir. Öncelikle Hoca’nın da gençliğinde oynadığı Doğanspor kulübünün zor durumdan kurtulması için “namuslu, zeki ve gönüllerin şampiyonu ” bir başkan gerekmektedir. Bu özelliklerden bir tanesini bile taşımayan ve hiç de güven vermeyen Müteahhit Ahmet ile Oflu Hoca’nın başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar…

Rusya, S-300 sistemlerini ‘füze saldırılarına’ karşı test ettiRusya Savunma Bakanlığı, S-300 hava savunma sistemini, füze saldırılarına karşı test etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber