Öğrenci İşleri filmi konusu ve başrol oyuncuları

Öğrenci İşleri filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Talip Karamahmutoğlu'nun yer aldığı film Nisan 2015 yılında vizyona girdi. Komedi türünde çekilen film beklenen ilgiyle karşılaşmadı. 73.146 seyirci tarafından izlenen Öğrenci İşleri filmi gişede 717.495,53 TL hasılat elde etti.

Öğrenci İşleri filmi konusu ve başrol oyuncuları

Öğrenci İşleri filmi bu akşam TV ekranından izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Talip Karamahmutoğlu'nun yer aldığı Öğrenci İşleri filmi Nisan 2015'te vizyona girdi. Türk izleyicinin çok fazla dikkatini çekemeyen film gişede istenilen başarıyı elde edemedi. 73.146 seyirci tarafından izlenen Öğrenci İşleri filmi toplamda 717.495,53 TL hasılat elde etti.

ÖĞRENCİ İŞLERİ FİLMİ KONUSU

Değerli bir arazi üzerinde bulunan, babadan kalma dersaneyi işleten Kısmet maddi anlamda zor günler yaşar. Binbir zorlukla işlettiği dersane üzerine müteahhit kardeşi İsmet ile sürekli restleşmektedirler. İsmet dersanenin arsasını satın almaya çalışmaktadır ancak Kısmet her şeye rağmen işini sürdürmeye kararlıdır. Kısmet tüm çabalarına rağmen iflasın eşiğine gelir ve İsmet ile iddiaya girmek zorunda kalır. Buna göre eğer iddiayı kazanırsa İsmet dersanenin borçlarını ödeyecek ve ayrıca öğrencilerden birinin hastane masraflarını da karşılayacaktır. İsmet kazanırsa araziyi satın alacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınav kazanırsa iddiayı o kazanmış olacaktır. Kısmet üç yıldır sınavı kazanamayan öğrencilerden kurulu bir sınıfın öğretmeniyken İsmet para karşılığı üniversite öğrencileriyle anlaşıp onlardan oluşan bir sınıf kuracaktır...

ÖĞRENCİ İŞLERİ FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosunda Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner ve Bülent Çolak gibi oyuncular bulunuyor. Geniş Aile dizisinin de senaryosuna imza atan karikatürist Kamuran Süner’in senaryosunu yazdığı filmin yönetmenliğini ise Talip Karamahmutoğlu üstleniyor.

Asansör teknisyeni nöbet gününde akıma kapılarak öldüAntalya'da, asansör bakım firmasında teknisyen olarak çalışan Oğuzhan Aykurt (23), nöbet gününde bir kafenin arızalanan asansörüne müdahale ettiği sırada elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber