Oğuzkaan Koleji iki yeni şube açıyor

Eğitim öğretime İstanbul Çapa, Bakırköy, Bahçelievler, Halkalı, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Maltepe Kampüslerinde devam eden Oğuzkaan Koleji, şimdi de İstanbul Başakşehir ve Ankara İncek’te yeni şubelerini açıyor. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren kolej, 2019-2020 eğitim öğretim yılında okul sayısını 11’e yükseltmiş olacak.

Oğuzkaan Koleji iki yeni şube açıyor

Velilerden gelen talep karşısında Başakşehir ve Ankara’da şube açtıklarını belirten Oğuzkaan Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Koordinatörü Hatice Yılmaz, “Tüm okullarımız tek merkezden yönetilmekte olup franchise yönetim sistemi hiçbir okulumuzda bulunmamakta. Yeni okullarımızda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi olarak eğitim verilecek ve 2019-2020 eğitim öğretim döneminde eğitim hayatına başlayacak” dedi. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kayıt almaya başlayan Oğuzkaan Koleji, 23-24 Şubat’ta bursluluk sınavı gerçekleştirecek.

1‘den 11. sınıfa kadar öğrencilerin katılabildiği ücretsiz sınavda, öğrenciler aldıkları başarı puanlarına göre yüzde 10’dan yüzde 100’e varan oranlarda eğitim bursundan yararlanabilecekler. Bursluluk sınavına başvurular www.oguzkaankoleji.com üzerinden yapılabiliyor.

Başakşehir'de gecekondu yangınıBaşakşehir'de gece saatlerinde bir gecekonduda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. alevler kısa sürede tüm evi sararken, gecekondu da yaşayan 7 kişilik aile son anda kendilerini dışarı attı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangın sonrası gecekondu kullanılamaz hale geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber