Pmyo ve Pomem eğitim sonu sınavı ne zaman? Saat kaçta?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından Pmyo ve Pomem eğitim sonu sınav tarihi duyuruldu. Adaylar, ise sınav gününe hazırlanmaya başladı. Sınav gününe az bir süre kala, Pmyo ve Pomem Eğitim Sonu Sınavı için heyecan dorukta. Peki Pmyo ve Pomem Eğitim Sonu Sınavı ne zaman, saat kaçta başlayacak?

Pmyo ve Pomem eğitim sonu sınavı ne zaman? Saat kaçta?

Polis Meslek Yüksekokullarından ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden mezun olup, değişik sebeplerle işlemleri tamamlanan (disiplin, sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararıyla dönen vb.) adayların sınavları; 03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde22 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek.

SINAV SAAT KAÇTA?

Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde 22 Temmuz 2019 tarihinde PMYO mezunları için saat:09.30’da, POMEM mezunları için saat: 10.00’da yapılacaktır.

Söz konusu sınava, okul müdürlüklerince kendilerine eğitim sonu sınavına gireceği bildirilen adaylar belirtilen günde ve yerde katılacaklardır.

Bisiklet hırsızını dövmeleri ele verdiAdana'da iki ayrı yerden bisikleti çalıp binerek hızla olay yerinden ayrıldığı öne sürülen zanlı, boynundaki ve elindeki dövmelerden yakayı ele verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber