PÖH’ler eve döndü

PÖH’ler eve döndü

Afrin’e giderek Zeytin Dalı harekâtı’na katılan özel harekât polisleri, evlerine geri döndü. Hatay’dan harekâta katılan PÖH’ler, aileleri ve silah arkadaşları tarafından karşılandı. 1083 rakımlı Keltepe bölgesinde 9 askerin şehit düştüğü, 12’sinin de yaralandığı çatışmada yer alan özel harekât polisleri, Keltepe’ye dikilen Türk bayrağını da İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’e takdim etti. 44 kişilik 2 grup şehir merkezine giriş yaptıkları sırada telsizden, “Şerefle sürdürdüğümüz Afrin operasyonu sonucunda il merkezine intikalimiz sağlanmıştır” anonsu geçti.

Ordu, Bursa ve Sivas’tan Afrin’e giden Polis Özel Harekat (PÖH) timleri de evlerine döndü. Ordu Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli 22 kişilik tim için valilik binası önünde karşılama töreni düzenlendi. Törende dualar edildi ve kurban kesildi.

22 Şubat’ta Bursa’dan Afrine uğurlanan ve görevlerini yaparak yurda geri dönen polis özel harekâtçılar kentte kurbanlar ve gözyaşlarıyla karşılandı. l DHA/AA

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber