POMEM sonuçları açıklandı! 23. Dönem POMEM 1.yedek yerleştirme sonuç sorgulama

23. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları ile ilgili beklenen haber geldi ve POMEM sonuçları adayların erişimine açıldı. İşte POMEM sonuç sorgulama ekranı ve POMEM sonuçları ile ilgili tüm detaylar...

POMEM sonuçları açıklandı! 23. Dönem POMEM 1.yedek yerleştirme sonuç sorgulama

23. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adaylarınhttp://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.

SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ(Lisans)

SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ(Önlisans)

Tarlasında öldürüldü!Bursa’nın İnegöl ilçesinde çift sürmeye gittiği tarlasında, para meseli yüzünden husumetli olduğu İbrahim İ. (40) tarafından tabancayla vurulan Ali Cemal Kalkancı (60), yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber