Sağlık ocakları çalışma saatleri nedir?

Sağlık ocakları vatandaşlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle mahalle, köy ve kasabalarda bulunan Sağlık ocaklarında aile hekimleri sayesinde sağlık işlemleri daha hızlı ve kolay yapılır. Dolayısıyla sağlık ocakları çalışma saatleri vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konular arasında yer alıyor.

Sağlık ocakları çalışma saatleri nedir?

Sağlık ocakları çalışma saatleri ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Sağlık ocağında kişilerin aile hekimleri hizmet verirken diğer sağlık hizmetleri de yapılmaktadır. Peki sağlık ocaklarının çalışma saatleri ve randevu alma şekli nasıldır?

SAĞLIK OCAKLARI ÇALIŞMA SAATLERİ

Sağlık Ocakları 08:30 - 12:30 / 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri açık olan aile sağlık merkezleri, Pazar günleri kapalıdır.

SAĞLIK OCAĞI AİLE HEKİM RANDEVUSU NASIL ALINIR?

Aile hekiminden randevu almak için 2 ayrı yol vardır. Birincisi ALO 182 hekim randevu merkezini aramak, ikincisi ise https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ internet sitesi üzerinden randevu almaktır. İkinci yolu kullanabilmek için öncelikle MHRS sistemine kaydolmanız gerekir. Bu işlemi de gerekli bilgileri girerek kolayca tamamlayabilirsiniz.

Sağlık ocakları çalışma saatleri nedir

İstanbul'da ulaşıma sis engeli!İstanbul'da sabah saatlerinde sis etkili oluyor. Bazı noktalarda görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken, şehir hatlarında bazı seferler ise iptal edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber