Şahin Tepesi 3. son bölümün ardından 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 3. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamlarının yeni dizisi Şahin Tepesi dün akşam yine herkesi ekran başına kilitledi. Deniz ve Cem'in oyunu büyük bir tehlikeye yol açar.

Şahin Tepesi 3. son bölümün ardından 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi 3. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen dizinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Şahin Tepesi yeni bölümü ile 14 Aralık Cuma akşamı ATV'de olacak.

ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna'nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek'in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek'in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır. Ezgi'nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna'nın öne süreceği koz, Ezgi'yi Efe'den uzaklaştırır.

Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda'dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça'dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem'in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete'nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem'in Mete'ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

Diyarbakır'da zırhlı polis aracına saldırıDiyarbakır'da terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına el bombası atıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber