Şahin Tepesi dizisi oyuncuları ve ilk fragman

ATV'de yeni başlayacak olan Şahin Tepesi dizisinin tanıtımı büyük ilgi gördü. Dikkat çeken konusuyla izleyicisini ekrana kilitlemeyi hedefleyen Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimler? İşte büyük ilgi gören Şahin Tepesi fragmanı...

Şahin Tepesi dizisi oyuncuları ve ilk fragman

Şahin Tepesi ne zaman başlayacak? Şahin Tepesi fragmanında "Kızım masumiyet diye bir şey yoktur, hayat herkese bir suç yükler!" cümlesi izleyenleri meraklandırıyor. Peki Şahin Tepesi dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

ŞAHİN TEPESİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Şahin Tepesi dizisinin konusu, iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkını anlatıyor.Dizinin yönetmen koltuğunda Türkiye'nin tek Emmy ödüllü dizisinin yönetmeni Hilal Saral var.

OYUNCULAR KİMLER?

ATV'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği yeni dizisi Şahin Tepesi'nin çekimleri başladı. Hilal Saral'ın yönettiği, Melek Gençoğlu'nun senaryosunu yazdığı dizide; Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Ebru Özkan başrolleri paylaşıyor.

ŞAHİN TEPESİ FRAGMAN

Yürek yakan detay ortaya çıktıGiresun’da yoğun sağanak yağış Eynesil ilçesinde su baskınları ve taşkınlarına neden oldu. Bir kişi de sele kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber