Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 16 Kasım Sayısal Loto sonucu sorgula

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. 1271. Haftasını yaşayan Sayısal Loto çekilişine katılan vatandaşlar, kazandıran numaraları araştırıyor. İşte 16 Kasım 2019 Cumartesi günü Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 16 Kasım Sayısal Loto sonucu sorgula

Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta. Sayısal Loto çekilişi 21:15'te Milli Piyango İdaresi resmi internet sitesi üzerinde canlı yayın ile yapıldı. Sayısal Loto çekiliş sonuçları, canlı yayın sonrasında MPİ resmi internet sitesi üzerinde yerini aldı.

16 KASIM 2019 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

16 - 32 - 33 - 34 - 43 - 45

 

“Barış Pınarı Harekatı’nda, sahadaki gerçekleri dünyaya anlattık”İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı’nın 2019 Yılı Değerlendirme Programında yaptığı konuşmada, ülkenin ihtiyacı olan birçok önemli çalışmaya imza attıklarını söyledi.“Derdimiz, bölgede ve dünyada söz sahibi olan ülkemizin yükselişine yakışır nitelikli ve değerli çalışmalar gerçekleştirmek ve milletimizin sesini, devletimizin haklı mücadelesini bütün dünyaya duyurmaktır.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber