Geri Dön

Sema Aydemir kimdir? Survivor Sema kaç yaşında?

Sema Aydemir bu sezon da Survivor'da adından sıkça söz ettiriyor. En başarılı kadın yarışmacılardan olan Sema Aydemir bu sezon da çok iddialı. Peki Sema Aydemir kimdir?

Sema Aydemir kimdir? Survivor Sema kaç yaşında?

Survivor All Star takımında yarışan Sema Aydemir bu sezonun en başarılı kadın yarışmacılarından birisi. Sema ile ilgili merak edilenleri haberimizde derledik.

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir.

Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir...

Bakan Soylu'dan önemli açıklamalarİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği Elazığ'ın Mustafa Paşa Mahallesi'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber