Seren Serengil - Yaşar İpek neden ayrıldı? Seren Serengil mitokondri nakli mi yaptırdı?

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Seren Serengil - Yaşar İpek çifti, bu kez Yaşar İpek'in itirafıyla gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl evlenen Seren Serengil - Yaşar İpek çifti neden ayrıldı? Yaşar İpek'in itirafına göre Seren Serengil mitokondri nakli mi yaptırdı?

Seren Serengil - Yaşar İpek neden ayrıldı? Seren Serengil mitokondri nakli mi yaptırdı?

Magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil-Yaşar İpek çiftiyle ilgili olaylar günden güne büyüyor. Yaşar İpek, Seren Serengil'in hamilelik süreciyle ilgili çarpıcı açıklamada bulundu. İşte Yaşar İpek'in Seren Serengil'den boşanma kararının detayları...

SEREN SERENGİL - YAŞAR İPEK NEDEN AYRILDI?

"MİTOKONDRİ YÖNTEMİNİ KABUL ETMEDİM"

“Aşkın kazanması için çocuk yapmaya karar verdik” diyen Yaşar İpek, Seren Serengil’in “Mitokondri nakli” yaptırdığını öğrendiğini ve bunu kabul etmediğini belirtti.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber