Sivas , Adıyaman, Tunceli'de okullar tatil mi? (17 Ocak 2019)

Olumsuz hava şartları bazı illerde eğitime engel oluyor. Dün tatil olan iller arasında yer alan Sivas , Adıyaman, Tunceli'de bugün okullar tatil edildi mi?

Sivas , Adıyaman, Tunceli'de okullar tatil mi? (17 Ocak 2019)

Kar yağışının fazla olması sebebiyle kar tatili haberleri gelmeye devam ediyor. Dün okulların tatil olduğu illerde arayış başladı. 17 Ocak Perşembe günüSivas , Adıyaman, Tunceli'de eğitime ara verildi mi?

ADIYAMAN'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalı eğitim yapan okullar ile köylerdeki tüm okullarda eğitim öğretime yarın (bugün) ara verildi.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Resul Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede yoğun kar yağışı ve tipinin etkisini yarın(bugün) da sürdürmesinin beklendiğini belirtti.

Acar, bu nedenle ilçede taşımalı eğitim yapan okullar ile köylerdeki tüm okullarda 17 Ocak Perşembe günü eğitime bir gün ara verildiğini kaydetti.

SİVAS VE TUNCELİ'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Sivas ve Tunceli'de dün kar tatili için eğitime ara verilmişti. Bugün için ise Valiliklerden açıklama yapılmadı. Okullarda eğitim kaldığı yerden devam ediyor.

Kız arkadaşına kurşun yağdırdıBursa Jandarma Astsubay Okulu'nda görevli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. (49), okula misafir ziyaretçi olarak gelen kız arkadaşı Sosin Küçükgüven'i (43), aralarında çıkan tartışmanın ardından beylik tabancasıya vurarak öldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber