Geri Dön

Sokak ortasında sopayla kadını dövmüştü! Yeni gelişme...

Son dakika gelen bilgilere göre; Gaziosmanpaşa'da sokak ortasında kadını sopayla döven kişinin tutuklandığı bildirildi.

Sokak ortasında sopayla kadını dövmüştü! Yeni gelişme...

Son dakika haberi I Gaziosmanpaşa'da sokak ortasında Faik Mutlu tarafından dövülen İpek Ç., ifadesinde, ,"Boruyla bana vurmaya başladı. Yere düştüm tekrar vurmaya başladı. Sonra polisler geldi şikayetçi oldum. Tekstilde çalıştığım için üzerimde makas vardı. Ona saldırmadım.” dedi.

Savcılık tarafından ifadesi alınan Faik Mutlu, çıkarıldığı mahkemece 'basit yaralama' suçundan tutuklandı. Gaziosmanpaşa’da plastik boruyla dayak yerken cep telefonu görüntüleri ortaya çıkan biri 27 diğeri 31 yaşında iki oğlu bulunan İpek Ç'nin ise ifadesinde, "Oğlum bizim sokakta bulunan dürümcüde çalışıyor. O gün evden dışarı çıktığımda camdan baktığımda oğlumu dükkanda görmedim. Daha önce de Faik Mutlu’nun evine gittiği için 'oraya gitmiştir' diyerek ziline bastım. Oğlumu sordum. O da 'oğlun burada yok, onu eve almam' dedi. Sonra da ağır küfürler etmeye başladı. Bekle geliyorum aşağı' dedi. Sonra boruyla bana vurmaya başladı. Yere düştüm tekrar vurmaya başladı. Sonra polisler geldi şikayetçi oldum. Tekstilde çalıştığım için üzerimde makas vardı. Ona saldırmadım” dediği öğrenildi.

İKİ GÜN SONRA OĞLU DÖVMÜŞ

3 Ocak tarihinde yaşanan olay sonrası görüntüleri izleyen İpek Ç'nin oğlunun da Faik Mutlu’yu sopayla dövdüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan oğlunun da ifadesi sonrası serbest kaldığı öğrenildi.

TEKRAR GÖZALTINA ALINDI

Saldırıya uğrayan kadının şikayeti üzerine Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sopayla kadına saldıran kişinin F.M. (50) olduğunu tespit etmişti. Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri inceleyen ekipler Faik M.'yi gözaltına almıştı.. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Faik M. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Faik M., savcılık talimatı ile yeniden gözaltına alınmıştı.

ADLİYEYE SEVKEDİLİRKEN KONUŞTU

Faik M. adliyeye sevki sırasında, "Ben olayımda haklıyım. Hanımefendi bana saldırdı. Kafama bıçakla vurdu. Ben davamda haklıyım, ben suçsuzum. Ben hakkımı aradım. Gelip benim kapımda öyle bağırıp çağıramaz" demişti.

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI İDDİASI

Öte yandan saldırıya uğrayan kadın emniyetteki ifadesinde F.M'nin uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve oğluyla arkadaşlık etmemesi için yanına gittiği sırada F.M'nin sopalı saldırısına uğradığını söylediği öğrenildi.

Kaçak içkilere soda diyerek kurtulmak istediDenizli’de kaçak alkol teslimatı yapmak için yol kenarında beklerken polis tarafından fark edilen bir şahsın aracında ve evinde yapılan aramada 169 şişe kaçak alkol ele geçirildi. Şahsın yakalanmamak için polise kaçak içkilerin soda olduğunu söylediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber