Son dakika... Samsun'da cami inşaatında göçük! 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da cami inşaatında kubbe yapımı sırasında tabyaların çökmesi nedeniyle ıslak betonun altında kalan 4 işçi hayatını kaybetti. 2 işçi de yaralandı.

Son dakika... Samsun'da cami inşaatında göçük! 4 kişi hayatını kaybetti

Atakum ilçesinde bulunan Yeni Mahalle Kevser Camii inşaatında dün iş kazası yaşandı. Caminin kubbesi yapılırken tabyalar çöktü. 6 işçi ıslak betonun altında kaldı. İşçilerin üzerine kalaslar da devrildi. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine gelen kurtarma ekipleri 3 işçiyi göçük altında sağ çıkardı. Ancak 3 işçinin de cesedine ulaşıldı. Yaralı işçiler Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahaleye rağmen yaralı işçilerden biri de hayatını kaybetti. Yaralı 2 kişinin tedavisi ise sürüyor.

Ordu'da 10 ton hamsi tüketildi!Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlenen hamsi festivali, renkli görüntülere sahne oldu. 10 ton hamsinin tüketildiği festivalde, Karadeniz Sahil Yolu’ndan geçen sürücülere, 'hamsi radarına girdiniz' denilerek şaka yapıldı. Vali Seddar Yavuz ve protokol tarafından durdurulan araç sürücülerine ekmek arası hamsi de ikram edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber