Geri Dön

Son depremler 19 Kasım... Kandilli'den son dakika deprem haberleri!

Son zamanlarda oldukça artan deprem haberleri sonrası vatandaşlar deprem aramaları oldukça hız kazandı. Peki bugün deprem oldu mu? İşte yurt genelinde meydana gelen son dakika deprem haberleri...

Son depremler 19 Kasım... Kandilli'den son dakika deprem haberleri!

Yurt genelinde son zamanlarda artış gösteren depremlere bir yenisi daha eklendi. Türkiye-İran sınır bölgesinde 3 dakika arayla 3,9 ve 4,7 büyüklüğünde iki ayrı deprem meydana geldi. İşte 19 Kasım Salı günü Kandilli Rasathanesi'nden gelen son dakika deprem haberleri...

TÜRKİYE-İRAN SINIRINDA DEPREM! (19 KASIM SALI)

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.11'de merkez üssü İran'ın Türkiye sınır bölgesinde 3,9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Söz konusu depremden 3 dakika sonra saat 03.14'te yine aynı bölgede 4,7 büyüklüğünde bir deprem daha gerçekleşti. Yaklaşık 6 kilometre derinlikte gerçekleşen depremlerin merkez üssünün Hakkari'nin Yüksekova ilçesine 15 kilometre, Van'ın Başkale ilçesine ise 18 kilometre mesafe olduğu belirlendi. Kandilli depremin büyüklüğünü 5.1 olarak açıkladı.

BURSA DEPREMİ KAÇ ŞİDDETİNDE OLDU? (18 KASIM PAZARTESİ)

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli depremin büyüklüğünü 3.0 olarak açıkladı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamaya göre, saat 02.23'te Osmangazi'de 3,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntı, yerin 10 kilometre derinliğinde oluştu.

Bursa'da 2 gün önce 3.0 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

 19 KASIM SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber