Geri Dön

Son depremler: Artçı deprem oldu mu? Son dakika deprem mi oldu?

İstanbul başta olmak üzere Türkiye diken üstünde... 4.5 ve 5.8'lik depremler sonrası artçılar devam ederken bugün 3.8 ile 3 şiddetinde depremler meydana geldi. Sarsıntılar korku yaratmaya devam ederken vatandaşlar da son depremler listesini kontrol ederek "Artçı deprem oldu mu?" sorusunu soruyor.

Son depremler: Artçı deprem oldu mu? Son dakika deprem mi oldu?

İstanbullular panik içinde... Bugün yaşanan 3.8 ve 3 büyüklüğündeki deprem halkı yine tedirgin etti. Kandilli Rasathanesi'nin son depremler listesi sık sık kontrol ediliyor. Vatandaşlar ise "Artçı deprem oldu mu?" sorusunu bugünler sıklaştırmış durumda...

SON DEPREMLER...

Bugün 3'ten büyük 4'ten küçük 4 deprem meydana geldi. İlki saat 12.23'te 3.2 büyüklüğündeydi ve Girit Adası'nda gerçekleşti. Daha sonra saat 14.03'te Marmara Denizi 3.8'le sarsıldı. Saat 15.35'te bu sefer Giresun'da 3.1'lik deprem yaşandı. Son olarak yine Marmara Denizi saat 17.28'de 3 büyüklüğündeki depremle İstanbullular korku yaşadı. Saat 21.49'da Marmara Denizi açıklarında 2.4 büyüklüğünde deprem meydana gelirken Amasya saat 22.09'da 3.4 ile sallandı.

Son depremler: Artçı deprem oldu mu Son dakika deprem mi oldu

Annesini 15 kez bıçaklayarak yaraladıManisa'nın Kula ilçesinde, K.A. (18), sokak ortasında annesi Ummuhan A.'yı (53) 15 kez vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Ummuhan A. hastanede tedaviye alınırken, K.A. polise teslim oldu. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamera görüntülerine anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber