Soyguncu askeri kamera yakalattı

İstanbul Sultangazi’deki bir markete yönelik gaspı araştıran polis, biri uzman çavuş 4 kişilik gasp şebekesini çökertti.

Soyguncu askeri kamera yakalattı

Sultangazi’deki marketten 2 bin 320 lira gasp edildiği ihbarı üzerine harekete geçen polis, soygunun gerçekleştiği marketin çevresindeki kamera görüntülerinin yardımıyla soyguncuların kimliklerini belirledi. Yapılan baskınlarla Emrah E., (24) Mehmet Furkan Ş., (22), Orhan K. (22) ve Gürkan K. (22) isimli 4 gasp şüphelisi gözaltına alındı. 4 gasp şüphelisinden Gürkan K.’nın uzman onbaşı olduğu belirlendi. Edirne’de görevli olan Gürkan K.’nın izin alarak İstanbul’a geldiği ve soyguna katıldığı tespit edildi. Yine araştırmalarda Gürkan K. İle Orhan K.’nın Sultangazi’de 26 Mart 2017 ve 6 Mayıs 2019’da iki marketi, 14 Mayıs 2019’da ise Gaziosmanpaşa’da bir akaryakıt istasyonunu soydukları da tespit edildi. Poliste suç kaydı bulunan uzman onbaşı Gürkan K. tutuklanırken, diğer 3 şüpheli serbest bırakıldı.

SGK çalışanından akılalmaz planTekirdağ’da polisin 8 kaçak göçmen ele geçirdiği otomobilin sürücüsü Sosyal Güvenlik Kurumu’nda (SGK) hizmetli olarak çalışan C.Ç. çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber