Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sözleşmeli Öğretmenlik mülakatları alınmaya devam ediyor. Binlerce öğretmen adayını yakından ilgilendiren Sözleşmeli Öğretmenlik mülakatları bilindiği üzere 12 Haziran tarihinde alınmaya başladı. Ay sonuna kadar alınmaya devam edecek olan Sözleşmeli Öğretmenlik mülakatlarını tamamlayan adaylar sonuçların hangi tarihte açıklanacağını merak etmeye başladı. Peki Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakatları 12 Haziran itibariyle alınmaya başlandı. 30 Haziran'da sona erecek olan mülakat işlemlerinin ardından adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi beklemeye başlayacak. Peki Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAVLARI NE ZAMAN?

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü mülakat sınavları, 12-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü mülakat sınavlarının sonuçları, 4 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak.

Sözlü sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar, 8-10 Temmuz'da alınacak, 16 Temmuz 2019'da sonuçlandırılacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMALARI NE ZAMAN YAPILACAK?

20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin müracaatlar 2017-2018 KPSS sonuçlarına göre alınacak. Tercihlerin alınması ve atama işlemleri ile ilgili tarihler ise daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sayfalarında duyurulacak.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber