Suç Ortağı (Stolen) filmi konusu ve başrol oyuncuları

Suç Ortağı filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşacak. 2012 yapımı olan Suç Ortağı (Stolen) filminin yönetmen koltuğunda Simon West oturuyor. Türkiye'de vizyonda kaldığı 10 hafta boyunca 37.899 kişi tarafından izlenen film 365.021,00 TL hasılat elde etti. Peki Suç Ortağı filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Suç Ortağı (Stolen) filmi konusu ve başrol oyuncuları

Suç Ortağı filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Simon West'in yer aldığı 2012 yapımı olan Stollern filmi Türkiye'de vizyonda kaldığı 10 hafta boyunca 37.899 izleyici tarafından izlendi. ABD'de 304.318 $ gişe geliri elde eden film Aksiyon türünde çekilmiş 96 dakikalık bir film olarak öne çıkıyor.

Will Montgomery hapishaneden yeni tahliye olmuş eski bir hırsızdır. 10 milyon dolarlık bir soygun gerçekleştirmiş ama yakalanmıştır. Soyduğu kokain kaçakçısı mafya ise şimdi uğradıkları zarara karşılık kızını kaçırmıştır. Adamların istediği parayı bulması içinse sadece 12 saati vardır. Sevgilisi ile New York'ta bu kadar çok parayı bulmanın yollarını arayan Will'in tek çaresi, özgürlüğünü tehlikeye atıp, eski hırsızlık deneyiminden yararlanmaktır.

Yönetmenliğini Simon West'in üstlendiği yapımın senaryosu David Guggenheim'a ait. Fİlmin başrolünde Nicolas Cage yer alırken, kadroda kendisine Malin Akerman, Josh Lucas, Danny Huston ve Malin Akerman eşlik ediyor.

STOLEN FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Stollen filminin başrollerinde Nicolas Cage, Danny Huston, Josh Lucas, ve Malin Akerman yer alıyor.

Rusya, Tor-M2DT hava savunma füzesini test ettiRusya Savunma Bakanlığı, Tor-M2DT hava savunma füze sistemini test etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber