Suçüstü yakalandı inkar etti

Samsun'da mağazadan aldığı kıyafetin parasını ödemeden çıkmaya çalıştığı öne sürülen İran uyruklu Y.E.Z. adlı kadın gözaltına alındı.

Suçüstü yakalandı inkar etti

Samsun Canik ilçesinde bir alışveriş merkezine giden İran uyruklu Y.E.Z.(33) , aldığı kıyafetler için kasiyere 700 TL ödeyerek mağazadan çıkmak istedi.

Ancak güvenlik sireninin çalması üzerine, kontrol edilen kadının çantasından ödemesi yapılmamış kıyafet çıktı.

Mağaza yetkililerinin polise haber vermesi üzerine Y.E.Z., ifadesi alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü Irmak Polis Merkezi'ne götürüldü.

Antidepresan ilaçlar kullandığı ve dalgın olduğu için böyle bir durum yaşadığını savunan Y.E.Z, işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Erbil'de restorana silahlı saldırıIrak'ın kuzeyindeki kentte bir restoranda susturucu silahlarla gerçekleşen saldırıda şehit ve yaralılar var. Saldırıyı düzenleyen terörist öldürüldü.IKBY'nin başkenti Erbil'de bir restoranda silahlı saldırı düzenlendi. Anadolu Ajansı, Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu'nda çalışan bir kişinin şehit olduğunu bildiriyor.Öğleden sonra yerel saatle 14.30'da gerçekleşen silahlı saldırının ardından, restoran çevresine giriş çıkışlar kapatıldı. Restorandaki yaralılar ise hastaneye taşındı.Saldırıyı düzenleyen terörist öldürüldü.Huqqabaz adlı restoran, Havalimanı Yolu ile Dream City ve Empire semtleri arasında yer alıyor. Empair bölgesi, Erbil'de en sıkı korunan noktalardan biri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber