Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 19 Temmuz 2018 Süper Loto

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 561. Haftasında olan Süper Loto çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinden canlı yayın ile açıklanan numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!  19 Temmuz 2018 Süper Loto

Perşembe akşamları yapılan Süper Loto çekiliş sonuçları için vatandaşlar arayışa geçti. Peki Süper Loto çekilişinde geçen hafta hangi numaralar kazandırdı?

19 TEMMUZ 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

19 Temmuz tarihinde yapılan Süper Loto Çekiliş sonuçları: 27,19,37,20,31,53

12 TEMMUZ 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı  19 Temmuz 2018 Süper Loto


Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Ankara'da üçlü zirveCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in katıldığı Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantı öncesi açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber