Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ 9 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto çekilişinde bu haftanın kazandıran numaraları belli oldu. İşte Süper Loto 603. hafta çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ 9 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamı gerçekleştirilen çekilişler ile talihlierin belirlendiği Süper Loto çekilişinde bu haftanın kazandıran numaraları 2, 22, 25, 27, 35, 44 olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 3. kez devretti.

1-54 rakamları arasında 6 rakamı tahmin edenin büyük ikramiye sahibi olacağı Süper Loto çekilişinde 5 bilen 62 kişi 8.778,35 TL, 4 bilen 3.438 kişi, 172,00 TL ve son olarak 3 bilen 69,872 kişi 14,25 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 6.728.938,96 TL'ye ulaştı.

Şarampole devrilen cipin sürücüsü başından vurulmuşTrabzon’un Tonya ilçesinde, kontrolden çıkarak şarampole devrilen ardından evin duvarına çarpan cipte hayatını kaybeden sürücü Osman Öztürk'ün (37) otopsisinde, başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı. Cipin içinde de tabanca bulunurken, silahı kimin ateşlediğinin yapılan kriminal inceleme sonucu belirleneceği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber