Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu!

18 Ocak Süper Loto sonuçları belli oldu. Süper Loto’da bugün 535’inci hafta çekilişi gerçekleştirildi. Geçen hafta çekiliş sonucunda 6 bilen çıkmamış, büyük ikramiye 10. devrini gerçekleştirmişti.

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu!

18 OCAK SÜPER LOTO SONUÇLARI: 11, 17, 20, 29, 36, 51

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
Yukarıdaki link bilgilendirme amaçlıdır.

SÜPER LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

Süper Loto çekilişinde 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almak için hak kazanırlar. İkramiye kazananlar arasından;
- 3 ve 4 bilenler loto bayilerinden
- 5 bilenler loto bayilerinden ya da Milli Piyango İdaresi şubelerinden
- 6 bilenler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiyelerini alabilirler.
Çekilişte 6 bilen çıkmaz ve büyük ikramiye verilmezse, ikramiye sonraki haftaya devreder. 6 bilen çıkmadığı sürece ikramiye tutarı, devretmeye devam eder.

SÜPER LOTO’DA EN ÇOK ÇIKAN SAYILAR

Süper Loto’da en çok çıkan ve ikramiye kazandıran sayılar; 2, 17, 35, 40, 41, 44, 47, 48, 51 ve 54’tür.
Çekiliş sonucunda en az çıkan sayılar; 7, 11, 27, 28, 42, 52 ve 53’tür.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

18 yaşından küçük olanlar, Süper Loto çekilişine katılamaz. Katılsalar bile ikramiye ödemesi yapılmaz. Süper Loto kuponu, 6 kolondan oluşur. Kolonlarda 1’den 54’e kadar sayılar yer alır. Her kolondan 6 sayı seçilir ve işaretlenir. İşaretlemelerin dik olarak yapılması ve kırmızı kalem kullanılmaması gerekir. Doldurulan her kolon için ücret verilir.
İkramiye kazanan talihlilerin, 1 yıl içerisinde ikramiyelerini alması gerekir. 1 yıl içinde alınmamış olan ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve bu ikramiyeler için ödeme yapılmaz. Çekilişte katılım sınırı bulunmadığı için istenilen sayıda kolon doldurularak katılım sağlanabilir.

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber