Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! (26 Nisan 2018)

26 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu. Süper Loto'da bu akşam 549. hafta çekilişi gerçekleştirildi. 26 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları...

Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! (26 Nisan 2018)

Süper Loto çekiliş sonuçları için nefesler tutulmuştu. Bu akşam Milli Piyango resmi sitesinden canlı yatın ile gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi sonuçlarını sizler için derledik.

26 NİSAN 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

18, 30, 45, 33, 19, 8

19 NİSAN 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu (26 Nisan 2018)

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber