Süper Loto sonuçları belli oldu! (MPİ Süper Loto 9 Ağustos 2018)

Süper Loto 564. hafta çekilişi gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde haftanın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 9 Ağustos 2018 Süper Loto çekilişi sonuçları...

Süper Loto sonuçları belli oldu! (MPİ Süper Loto 9 Ağustos 2018)

Süper Loto çekilişinde 564. hafta sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar az önce belli oldu. İşte 9 Ağustos 2018 Süper Loto çekilişi sonuçları...

9 AĞUSTOS 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

13, 21, 28, 47, 49, 54

Süper Loto sonuçları belli oldu (MPİ Süper Loto 9 Ağustos 2018)

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Tarihi eser kaçakçılığı ve ticareti yapan sahte polislere operasyonAksaray’da kendilerine polis süsü vererek tarihi eser kaçakçılığı yapan 7 kişi polisin operasyonu ile yakalandı. Operasyonda 54 ayrı tarihi eser ele geçirilirken, çok salıda da suç aleti elde edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber