Süper Loto'da büyük ikramiye ikinci kez devretti! Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye dün akşamda devretti. Binlerce vatandaş tarafından zengin olma umudu olarak görülen şans oyunları arasında yer alan Süper Loto çekilişi dün akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. 6 bilen çıkmayınca Süper Loto'da büyük ikramiye bir sonraki haftaya devretti.

Süper Loto'da büyük ikramiye ikinci kez devretti! Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar 7, 19, 47, 49, 52, 53 olarak belirlendi. Süper Loto'da 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. İkinci kez devreden Süper Loto'da büyük ikramiye tutarı 4.293.536,10 TL'ye ulaştı.

Süper Loto çekilişinde 5 bilen 31 kişi 16.676,45 TL, 4 bilen 2.628 kişi 213,15 TL ve son olarak 3 bilen 58.109 kişi 16,30 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.


Süper Lotoda büyük ikramiye ikinci kez devretti Süper Loto çekiliş sonuçları

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber