Survivor eleme adayları belli oldu! Survivor yeni bölümde büyük ödül...

Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası eleme potasındaki isimler belli oldu. Bu hafta üç isim birden eleme potasında. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, kimler eleme adayı oldu? İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı...

Survivor eleme adayları belli oldu! Survivor yeni bölümde büyük ödül...

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan sona yaklaşıyor. Kritik dokunulmazlık oyununda bu hafta kıyasıya bir mücadele yaşandı. Survivor 97. yeni bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu haftaki dokunulmazlık oyununun ilk etabını siyah takım kazanmıştı. Dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanan siyah takım bu hafta konseyde rahattı.

Beyaz takım ise eleme potasına çıkacak isimleri belirledi

ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden beyaz takımda eleme adayları dün akşam belli oldu. Kyriakos, Nikos ve Afroditi'nin adının çıkması ile beyaz takımda üç isim birden eleme potasına girdi.

SURVİVOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dokunulmazlık oyunlarının ardından takımlar büyük ödül için karşı karşıya gelecekler. Büyük ödülün Kolombiya olduğunu duyan yarışmacılar oyunu alabilmek için tüm güçlerini ortaya koyacak. Kolombiya ödülüne kimler gidecek merak konusu...

SURVİVOR 97. BÖLÜM FRAGMANI

İşkenceci adam tutuklandıAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, eşi ve kızına işkence yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber