Survivor Emre Durak kaç yaşında? Finale kaldı mı?

Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alan Emre Durak, Survivor finalinde yer alacak mı merak konusu. Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir. İşte Survivor Emre hakkında diğer bilinenler...

Survivor Emre Durak kaç yaşında? Finale kaldı mı?

Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunudur. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Emre Durak, hırsı ve azmiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

SURVİVOR EMRE FİNALE KALDI MI?

Survivor Emre final bölümünde yer alacak mı merak konusu. Emre Durak, Seda ile halk oylamasına kaldı. Bu akşam yapılacak olan oylama sonrasında Survivor Emre'nin final bölümü için durumu belli olacak.

Evden gelen koku korkunç gerçeği ortaya çıkardıAdana'da yalnız yaşayan ve yaklaşık 10 gün önce yaşamını yitiren Mustafa Ağkurt (70), evinden yayılan kötü kokudan şüphelenip, polis ve çilingir yardımıyla eve giren komşuları tarafından bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber