Survivor İpek Yaşar kimdir? Gönüllüler takımı...

İpek Yaşar kimdir? Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan İpek Yaşar hakkında meraklı arayış devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışan İpek Yaşar, kimdir sorusunun yanıtı haberimizde...

Survivor İpek Yaşar kimdir? Gönüllüler takımı...

Survivor 2018 zorlu mücadelesine devam ediyor. TV8 kanalının fenomen yarışması haline gelen Survivor yarışmacıları adından söz ettirmeye devam ediyor. Survivor'ın gönüllü yarışmacısı olan İpek Yaşar hakkında merak edilen bilgiler şöyle...

İPEK YAŞAR KİMDİR?

27 yaşında olduğu bilinen İpek Yaşar, Hukuk Fakültesi mezunudur. CrossFit sporucu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018'e katıldı. Survivor 2018’e iki gönüllü ve iki All-Star yarışmacının daha önceden dahil olacağını açıklanmıştı.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

Kemal Sunal’ın Meraklı Köfteci filmi gerçek olduMardin’de bir kadın, yediği tatlının parasını ödememek için saçından kopardığı kılları, baklavanın içine koydu. Olay, Kemal Sunal’ın rol aldığı Meraklı Köfteci filmindeki sahneyi akıllara getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber