Survivor İpek Yaşar kimdir? Survivor 2018 Gönüllüler takımı

İpek Yaşar kimdir? Survivor 2018'in Gönüllüler takımında yarışan İpek Yaşar hakkında meraklı arayış sürüyor. Bu yılın yarışmacıları adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte Survivor İpek Yaşar hakkında merak edilen bilgiler...

Survivor İpek Yaşar kimdir? Survivor 2018 Gönüllüler takımı

Survivor 2018 yarışmacıları zorlu mücadeleyi yaşamaya devam ediyor. Survivor 2018'de bu yıl yarışmacılar çok konuşuluyor. İşte Survivor 2018'in gönüllü yarışmacısı İpek Yaşar kimdir sorusunun yanıtı...

SURVİVOR İPEK YAŞAR KİMDİR?

27 yaşında olduğu bilinen İpek Yaşar, Hukuk Fakültesi mezunudur. CrossFit sporucu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018'e katıldı. Survivor 2018’e iki gönüllü ve iki All-Star yarışmacının daha önceden dahil olacağını açıklanmıştı.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken...Zeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber