Survivor Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun yanıtı merak ediliyor. Survivor 2018 yarışmasına yeni katılan Yiğit Dikmen'in hayatına dair bilgiler de merak konusu oldu. İşte Yiğit Dikmen yarışmacısı ile ilgili tüm bilgiler...

Survivor Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor 2018'i yeni yarışmacılarından Yiğit Dikmen geldiği ilk günden bu yana dikkat çeken isimlerden biri oldu. Survivor All Star takımında mücadele eden Survivor Yiğit Dikmen'in hayatına dair tüm detayları haberimizde derledik. İşte Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun cevabı...

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

Gece yarısı kurşun yağdırdılar! İşletmeci dehşet anlarını böyle anlattıGüngören'de, motosikletli kişilerle bir kahvehanenin önünde bulunan bir grup arasında çatışma çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan çatışmada bir kişi ölürken iki kişi ise yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber