Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan bu akşam 96. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlığın sahibi takım ve eleme adayları belli oldu. İşte Survivor 96. yeni bölümde yaşananlar...

Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları...

Survivor'da heyecan iyice tırmanmaya başladı. Yeni sezonuyla da büyük beğeni toplayan Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanadı ve eleme adayları belli oldu. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 96. yeni bölüm ilk olarak iletişim oyunları ile başladı. Ödülün ailelerle mesajlaşmak olduğu zorlu oyunları erkeklerde Okay, kadınlarda ise Seda kazandı. Ödülü kazananlardan Okay, ödüle Sude'yi, Seda ise Bora'yı götürdü.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam iletişim oyunu sonrası haftanın 2. dokunulmazlığı oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Siyah takım, ikinci dokunulmazlığı da 10-7 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Beyaz takımdan olacağı belli oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu hafta eleme adayları Betaz takımdan Yunan yarışmacılar oldu ve bu isimler Afroditi, Nikos ve Kyriakos oldu...

SURVIVOR 97. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen yarışma Survivor'ın 97. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

İşkenceci adam tutuklandıAğrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, eşi ve kızına işkence yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber