Survivor'da kim elendi? Sürpriz isim herkesi şaşırttı! İşte 60. yeni bölüm tanıtımı...

Survivor'da eleme heyecanı nefesleri kesti. Bu hafta oldukça çetin geçen iki dokunulmazlık oyunu sonrası Ünlüler ve Gönüllüler takımından tam 5 kişi eleme adayı olmuştu. İşte Survivor'a bu hafta kim veda etti sorusunun cevabı ve 60. yeni bölüm tanıtımı...

Survivor'da kim elendi? Sürpriz isim herkesi şaşırttı! İşte 60. yeni bölüm tanıtımı...

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta bomba etkisi yaratacak iki dokunulmazlık oyunu oynandı ve 5 kişi eleme adayı oldu. Peki Survivor'a bu hafta kim veda etti?

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımının dokunulmazlık oyununu almasıyla birlikte Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlığa gitti. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlığın sahibi Hilmicem oldu.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İkinci dokunulmazlık için dün akşam karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı yine kıyasıya bir mücadele gösterdiler. Dokunulmazlığın sahibi Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığın sahibi ise Mustafa Kemal oldu.

59. BÖLÜMDE ÖDÜL VE BARAKA OYUNLARINI HANGİ TAKIMLAR KAZANDI?

Survivor'da gecenin ilk mücadelesi olan baraka oyununu Ünlüler takımı kazandı. Son zamanlarda üstünlüğü Gönüllüler'e kaptıran Ünlüler, mücadeleyi 10-4 kazandı.

Survivor'da ödülün pide ve kola olduğu ödül oyunu büyük bir üstünlüğe sahne oldu. Son zamanlarda büyük bir atağa kalkan Gönüllüler takımı zorlu geçmesi beklenen oyunu 10-4 kazandı ve afiyetle karınlarını doyurdu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında en fazla ismi yazılanlar Murat ve Yağmur olurken; Hilmicem de Birsen'in ismini verdi.

İkinci dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında ise en fazla ismi yazılan kişi Elif oldu. Mustafa Kemal ise Yiğit'in adını verdi.

Bu akşam açıklanan eleme sonuçlarına göre bu 5 yarışmacıdan birisi olan Yiğit Dikmen adaya veda etti.

SURVIVOR 60. YENİ BÖLÜM TANITIMI

Kaza yaptı pişkinliği pes dedirtti: Öpüyorum siziSultanbeyli TEM Otoyolu'nda alkollü olduğu iddia edilen sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybederek yeşil alana çıktı. Kazada iki kişi hafif şekilde yaralanırken TEM Otoyolu'nda trafik yoğunluğu oluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber