Survivor'da kim elendi? Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan bu akşam 100. yeni bölümüyle ekranlara geliyor. TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlığın sahibi takım belli oldu ve bir kişi daha yarışmaya veda etti. İşte Survivor 100. yeni bölümde yaşananlar...

Survivor'da kim elendi? Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor'da heyecan iyice tırmanmaya başladı. Yeni sezonuyla da büyük beğeni toplayan Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanadı ve sonrasında final öncesi bir kişi hayallerine veda etti. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve elenen isim kim oldu?

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununnu 10-5 skoruyla kazanan Beyaz takım, ikinci dokunulmazlığı da 10-8 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Siyah takımdan ve Türk bir yarışmacı olacağı belli oldu.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Siyah takımdan Emre ve Sude eleme adayı oldu. Yarışmaya veda eden isim ise Sude oldu...

SURVIVOR 101. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen yarışma Survivor'ın 101. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Ve ordu sokağa indi: Ülke en zorlu döneminden geçiyor!Metro ücretine yapılan zam ile başlayan ve perşembe günü şiddet olaylarına dönüşen gösterilerin ve yağma olaylarının artmasıyla Şili, 1990'dan bu yana en zor dönemlerinden birini geçiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber