Survivor'da ödül oyunu hangi takım kazandı? Survivor'da yeni yarışmacılar nefes kesti...

Survivor 2018 zorlu mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Survivor'daki büyük heyecana 4 yeni yarışmacı daha katıldı. 4 yeni yarışmacıdan ikisi Gönüllüler takımına diğer ikisi de All Star takımına dahil oldu. Peki Survivor 2018'e katılan 4 yeni yarışmacı kim ve Survivor 24. bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da ödül oyunu hangi takım kazandı? Survivor'da yeni yarışmacılar nefes kesti...

Survivor 2018 büyük mücadelesine durmaksızın devam ediyor. Bu akşam da izleyicisini ekrana kilitleyecek olan Survivor'da ödül oyunu nefesleri kesti. 4 yeni yarışmacınında ilk kez bu akşam yarışacak olması heyecanı daha da arttırdı. Peki Survivor 2018'e katılan 4 yeni yarışmacı kim ve Survivor 24. bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?

24. BÖLÜMDE ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 24. bölümü ile yine nefesleri kesti. Oldukça heyecanlı bir ödül oyununa sahne olan Survivor 24. bölümde, All Star takımı galibiyetlerine bir yenisini ekledi. Kıran kırana geçen mücadeleyi 10-8 kazanan All Star takımı, tavuk ızgara ve salata ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR 2018'E 4 YENİ YARIŞMACI

Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen All Star takımına dahil olacak. Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun ise Gönüllüler takımına katıldı.

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Survivorda ödül oyunu hangi takım kazandı Survivorda yeni yarışmacılar nefes kesti...

Survivor 2017’ye katılmadan önce İstanbul Ataşehir’de bir spor merkezinde Fitness eğitmeni olarak çalışan Elif Şadoğlu, 2014, 2015 ve 2016 Türkiye Fitness Şampiyonluğu ve 2014 yılında TVG Fitness şampiyonlukları yaşama başarısı gösterdi.

Elif Şadoğlu’nun adada dikkat çekmiş olması, ilgiyi özel hayatına çekti ancak Elif Şadoğlu özel hayatına dair ne Survivor 2017’de bir yorum yapıyor, ne de daha önceden sosyal medyadan özel hayatına dair bir paylaşım yapmışlığı var, sosyal medyada özellikle Instagram fotoğrafları genellikle spor kıyafetleri içerisinde ve spor merkezinde olması göze çarpıyor. Şampiyonlukları, sağlıklı ve güçlü gözüken vücudu ile zaten fitness ve spora olan aşkını belli eden Elif Şadoğlu, Survivor 2017’nin de favorilerinden. Survivor 2017’nin daha henüz tanıtımları televizyonlarda yayınlanırken ‘’Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın ya da en iyi yapana bırakacaksın’’ sözü ile iddialı olduğunu ve kazanma hırsına sahip olduğunu daha yarışma başlamadan göstermiş ve dikkatleri üzerinde çekmişti

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Survivorda ödül oyunu hangi takım kazandı Survivorda yeni yarışmacılar nefes kesti...

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Survivorda ödül oyunu hangi takım kazandı Survivorda yeni yarışmacılar nefes kesti...

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018'e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor'da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR?

Survivorda ödül oyunu hangi takım kazandı Survivorda yeni yarışmacılar nefes kesti...

1991 yılında dünyaya gelen Batuhan Buğra Eruygun Türk Atlet'tir. Engelli koşularda yarışmakta, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı Milli Atlet sporcusudur.

2013 yılında 7.98'lik süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibidir. 60 metre engeli 8 saniyenin altında koşan ilk milli atlet olarak rekorlar kitabına ismini yazdıran isimdir.

Yine aynı sene Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından doping kullandığı gerekçesi ile iki sene men edilmiştir.

2015 yılında Testis kanseri teşhisi konulan Milli Atlet uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuş ve spor yaşantısına kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde en son Survivor yarışmasına katılacak isimler arasında gösterilen Batuhan Buğra Eruygun İstanbul doğumludur. Boğa burcudur.

Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber