Takvim Amanpour'u çıldırttı

Takvim Gazetesi medya tarihine geçecek sahte röportajı ile CNN'in ünlü muhabiri Christane Amanpour'u çileden çıkarttı. Amanpour ömrü hayatında görmediği habercilik(!) için utanın diye mesaj attı.

Takvim Amanpour'u çıldırttı


Takvim Gazetesi medya tarihine geçecek sahte röportajı ile CNN'in ünlü muhabiri Christane Amanpour'u çileden çıkarttı. Dünyaca ünlü savaş muhabiri Amanpour, asparagas röportajı öğrenince twitterdan mesaj attı. Amanpour mesajında aynen şöyle dedi; "Benimle sahte röportaj yapan Takvim yaptığından utanmalı"
Hayali söyleşiyi yapan Takvim Haber Müdürü Mevlüt Yüksel ise Amanpour'a, Twitter üzerinden cevap verdi. Yüksel, "Selam, Christiane. Düzmece röportajı yapan gazeteci benim. Cidden gerçek olduğunu mu düşünüyorsun? Sadece bir iğnelemeydi. Eğer benimle irtibata geçmek istersen, @arwaCNN'dan (CNN İstanbul muhabiri Arwa Damon) rica et" diye İngilizce tweet attı.

Uçakları düştü, okyanustan bir helikopter ile kurtarıldılarABD'de David Lesh isimli pilot ve arkadaşının bulunduğu küçük uçak, Pasifik Okyanusunda Half Moon Körfezinde suya düştü. Uçağın suya düşme anları, bir başka uçağı kullanan Owen Leipelt tarafından kaydedildi. Uçaktan yara almadan kurtulan Lesh ve arkadaşının sudan kurtarılma görüntülerini ise kendileri kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber