Terminatör: Genisys filmi oyuncuları

Terminatör serisinin en heyecanlı filmlerinden bir tanesi Terminatör: Genisys heyecanlı konusu ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerden tam puan alıyor. Peki filmin konusu ne? İşte oyuncu kadrosu...

Terminatör: Genisys filmi oyuncuları

TERMİNATÖR: GENİSYS KONUSU

Yıl 2029... İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğu Skynet'in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır. Joh Connor, sadık dostu Çavuş Kyle Reese'i 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor'ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980'lerin Los Angeles'ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir. Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir.

OYUNCULAR

Arnold Schwarzenegger
Jason Clarke
Emilia Clarke

Temizlik işçilerine kurşun yağdırdıİstanbul Gaziosmanpaşa'da temizlik işçileriyle tartışan bir kişi yanında bulunan silahla ateş açtı. Olayda biri ağır iki temizlik işçisi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber