Thanos karakteri, Zihin Taşı'nı hangi karakterden almıştır?

Online bilgi yarışması oynayanlar internette araştırma yapmaya devam ederken bugünü sorusu da "Avengers: Infinity War" dan geldi. Günün ipucu sorusu şöyle: Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı bu hikâyesinde; Thanos karakteri, zihni kontrol etme gücüne sahip olan Zihin Taşı'nı hangi karakterden almıştır? İşte herkesin merakla araştırdığı o sorunun yanıtı!

Thanos karakteri, Zihin Taşı'nı hangi karakterden almıştır?

İnternetten canlı yayında bilgi yarışması oynayanlar bugün de Avangers serisi ile ilgili bir konuyu araştırıyor. Günün sorusu; "Sizce Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı bu hikâyesinde; Thanos karakteri, zihni kontrol etme gücüne sahip olan Zihin Taşı'nı hangi karakterden almıştır?" oldu. İşte cevabı!

Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı "Avengers: Infinity War" isimli hikayesinde, Thanos karakteri, zihni kontrol etme gücüne sahip olan Zihin Taşı'nı Vision'dan almıştır!

AVENGERS NEDİR?

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) Marvel Comics' in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış, Bilim Kurgu-Fantastik-Aksiyon-Macera filmidir.

120 bin dolara satılan 'sanat eseri'ndeki muzu yediABD'nin Miami kentinde sanatçı Maurizio Cattelan'ın, 'duvara bantlanmış muz' eseri, 120 bin dolara satıldı. Başka bir sanatçı David Datuna, duvara bantlanmış olarak sergilenen muzu alarak yedi ve yaptığı eylemin adına da 'Aç Sanatçı' olarak isimlendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber