‘Top Gun: Maverick’ fragmanına 8.5 milyon tık

Yönetmenliğini Tony Scott’ın başrolünü ise Tom Cruise üstlendiği 1980’lerin ünlü filmlerinden ‘Top Gun’ filminin devamı ‘Top Gun: Maverick’ Haziran 2020’de vizyona giriyor.

‘Top Gun: Maverick’ fragmanına 8.5 milyon tık

Filmin fragmanı önceki gece paylaşıldı. 1986 yapımı filmin devamı niteliğindeki yapımın yönetmenliğini Joseph Kosinski, başrollerini ise Tom Cruise, Jennifer Connelly ve Jon Hamm üstleniyor. Tom Cruise, San Diego’daki Comic-Con adlı televizyon ve çizgi roman buluşmasında yeni filmle ilgili detayları paylaştı. Cruise,  “Her zaman ‘Bir sonraki filmi ne zaman çekeceksin’ diye soruyorlardı. Çok sabırlıydınız. Bu filmi çekmenin size karşı bir sorumluluk olduğunu hissetmeye başlamıştım” diye konuştu. Tom Cruise’u yıldızlığa taşıyan ‘Top Gun’, dünyada 350 milyon dolardan fazla hasılat elde etmişti. Film, savaş pilotlarının yetiştirildiği bir eğitim kampında geçiyor, Cruise ise Maverick adlı savaş pilotunu canlandırıyordu. Fragmanın dijital platformlarda yayınlanmasının üzerinden 12 saat geçmeden 8.5 milyon izleyiciye ulaştı. 

 

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber